15.1.2016, 12:40
mam dotaz mel sem ve meste velkeho panacka a stavitele a prikladal sem k tomuto mestu karticku s princeznou . takze podle pravidel velkeho panacka si nemuzu odebrat protoze mam ve meste jinou figurku (stavitele) stavitele si odebrat taky nemuzu takze bych mel hrat dalsi tah . je to tak ?

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)