CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne - ZOMBI


téma založeno uživatelem Chmura - 13.11.2014, 11:07 |

...
Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 10 Eldenroot 7 endomame 3 Fanny 1 Jan Groot 1 Miroslav Váša 1 Myrha 1 šmoula 3 SxN 2 Txema Garte 1 xwinte00 1 ZH6 1
#1
We also could use the graveyard from Carc Gold Rush Sheriff



(22.3.2021, 11:16)šmoula Napsal(a): Jestli se k tomu můžu vyjádřit, tak, aby byla grafika do puntíku stejná, to asi nemá cenu. Fotky co máme nejsou až tak kvalitní. Možná by bylo rozumnější udělat "vlastní".
Mám nějaky materiály - jedná se o prvky vytvořené v Blenderu (3d program), takže si je můžu natočit z které strany chci (pro ty co se rádi rýpají v perspektivě - a že jich není málo Velký úsměv ) + můžu nastavit libovolné rozlišení (takže kvalita by měla být postačující).
Myslím tedy, že základ by byl - náhrobníky , nějaká ta svatyně nebo co to je, plot, ....cesty si myslím můžeme přetáhnout z jedné z mnoha Carcassonne edicí. Louky to samé jako cesty + úprava barvy....
Ještě co se týče karet (nikoliv kartiček krajiny) , tak musím zkritizovat autorovu grafiku, třeba jak mají kartu žlutou a zelenou, tak jednou je postava obtažena černou linkou a podruhé ne. To by tam nemělo být...
Samozřejmě bych to hodil do C-architekta Usměvavý
Konec psaní - mrkněte na přílohy, to asi poví víc Usměvavý
A prosím o zhodnocení, zda-li by jste do toho šli Usměvavý Můžeme tomu říkat Carcassonne : Zombie (nová edice) Velký úsměv
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)